Taśmy prawdy w Ministerstwie Rolnictwa

Redaktor Obywatelski3

Czy taśmy prawdy, które publikuje dzisiejszy „Puls Biznesu” pogrążą Ministra Marka Sawickiego? Sprawa ma trafić do prokuratury! Gazeta ujawniła treść rozmowy między Władysławem Łukasikiem (byłym szefem Agencji Rynku Rolnego a Władysławem Serafinem (szefem kółek rolniczych). Zapis rozmowy budzi wielkie emocje i prawdopodobnie zakończy się śledztwem prokuratorskim. Tym bardziej, że w tej rozmowie wymieniany jest m.in. minister rolnictwa Marek Sawicki.

Taśmy zawierają zapis rozmów kompromitujących ludzi podległych Sawickiemu jak również jego samego. Treść rozmowy wyraźnie pokazuje, że ministerstwo jak również podległe mu agencje stały się prywatnym folwarkiem do robienie interesów.

Dokładna treść rozmowy jest prezentowana w dzisiejszym „Pulsie Biznesu”.

oprac: ŁŻ

 1. J
  | ID: 5d78f704 | #1

  HAŃBA i ZAPRZAŃSTWO —-> KC PZPO

 2. | ID: 82775d9e | #2

  PSL kuntatorski spadkobierca majatku i najgorszych nawyków ZSL mami od dwudziestu lat opinię społeczną i wyborców zawłaszczając tradycje zasłużonego w historii Polski Polskiego Stronnictwa Ludowego! Przyciąga kreatury, które bez skrupułów pomnażają swój majątek … wykorzystując – szczególną „obrotowość” tej partii do zawierania koalicji z każdym, kto zaproponuje posady w agencjach rolniczych, skarbu państwa , rynku rolnego! Szankier demokracji !

 3. Irena
  | ID: b2935597 | #3

  PSL, od wielu lat zajął stanowiska na szczeblu wojewódzkim i mami opinię publiczną, że posiada najlepszą receptę na rozwój gospodarki! Ale, jak udowodnili mają tylko receptę,a lekarstwa na niej są zwykle trucizną!

Komentarze są zamknięte