Bojkot koncertu Madonny w Warszawie

Niezależna Gazeta Obywatelska2

Autorzy akcji „Nie wstydzę się Jezusa” działacze Krucjaty Młodych, namawiają do bojkotu sierpniowego koncertu amerykańskiej piosenkarki muzyki pop, znanej jako „Madonna”. „Nie idę na Madonnę!” to hasło protestu przeciwko organizacji koncertu, który ma się odbyć na stołecznym Stadionie Narodowym 1 sierpnia, w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Nie zgadzamy się, aby do naszego kraju zapraszano piosenkarkę Madonnę Louise Ciccone – stwierdzają inicjatorzy akcji – stanowczo protestujemy przeciwko promocji tej „gwiazdy”, jak i zachęcania do udziału w jej koncercie! Namawiamy wszystkich szanujących katolicką wiarę i Ojczyznę, aby zrezygnowali z tej obrazoburczej imprezy – apelują na specjalnie stworzonej stronie protestuj.pl.

Ona zrobi wszystko dla pieniędzy…

Członkowie Krucjaty Młodych przywołują skandaliczne, ich zdaniem, sięganie amerykańskiej gwiazdy po symbolikę chrześcijańską. Madonna – piszą autorzy protestu – w różnych formach atakuje wiarę katolicką. Skandaliczne zachowanie piosenkarki można zaobserwować szczególnie podczas koncertów. Obraża Jezusa Chrystusa, podpalając krzyże i zakładając koronę cierniową. Propaguje homoseksualizm, lubieżnie całując się z innymi kobietami, promuje pornografię, wykonując obrzydliwe gesty i pozy.

Działanie z premedytacją

Inicjatorzy akcji podkreślają, że wybór dat koncertów Madonny jest nieprzypadkowy, trzy lata temu wystąpiła 15 sierpnia, w święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, w tym roku koncert ma się odbyć 1 sierpnia w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Tegoroczna akcja Krucjaty jest ponowieniem protestów sprzed trzech lat, wtedy pod protestem przeciwko koncertowi podpisało się 25 000 osób. Członkowie Krucjaty Młodych liczą, że w tym roku uda się im zebrać 100 000 podpisów. Nie jest to liczba nieosiągalna, jeśli weźmiemy pod uwagę wyniki największej naszej kampanii „Nie wstydzę się Jezusa”, która skupiła uwagę miliona osób, w tym liczne postaci ze świata mediów, sztuki i sportu – podkreśla Maciej Maleszyk z Krucjaty Młodych.

Za: http://www.nacjonalista.pl/

Więcej szczegółów o bojkocie Madonny można znaleźć na stronie www.protestuj.pl

  1. | ID: cdbd57f0 | #1
  2. Irena
    | ID: 1a6286eb | #2

    Kto? z imienia i nazwiska decyduje o zapraszaniu konkretnych artystów lub pseudo-artystów????????? Kto decyduje o dacie imprezy , czy nie narusza ona naszych, polskich świąt, rocznic??????? @PP.NGO proszę,poszukajcie odpowiedzi!dziękuję!!.Nb. czy nasze zespoły, artyści są aż tak zajęci, że nie mogą się pięknie zaprezentować na polskiej scenie aby uświetnić obchody polskich,bolesnych ..bardzo bolesnych historycznych dni?????????/

Komentarze są zamknięte