Głodówka w obronie Adama Słomki

Niezależna Gazeta Obywatelska

Biuro Prasowe KPN-OP uprzejmie informuje, że dziś tj. 24 stycznia o godz. 15:00 w lokalu udostępnionym przez b. marszałka Sejmu RP Marka Jurka z Prawicy RP (Warszawa, ul. Wspóna 61 lok. 105) rozpoczęła się głodówka w obronie lidera Konfederacji Adama Słomki. Głodówkę rozpoczęły 4 osoby z Komitetu Obrony Sprawiedliwości.  Protestujący domagają się natychmiastowego uwolnienia więźnia politycznego PRL i III RP.

Zwracamy uwagę na oddolne powstanie Komitetu Obrony Sprawiedliwości (patrz: www.slomka.bloog.pl) – tel. koordynatora Janusza Sanockiego, tel. 602 397 455, mail: [email protected]

Jutro, tj. w środę 25 stycznia br. o godz. 12:30, Ogólnopolski Ruch Obrony Bezrobotnych oraz środowiska osób represjonowanych w Stanie Wojennym zapraszają na wręczenie petycji adresowanej do prezydenta Bronisława Komorowskiego z prośbą o pilną interwencję. Zainteresowanych zapraszamy do przyłączenia się do osób prowadzących protest głodowy oraz pod Pałac Prezydencki w dniu jutrzejszym.

Kontakt z osobami wręczającymi petycję w dniu 25 stycznia: prezes Ruchu Obrony Bezrobotnych Zygmunt Miernik, tel.  505 770 567.

Autor: BP KPN-OP

Komentarze są zamknięte