Subiektywny przegląd tygodnia: Bielan się ożenił, a jelenie w Opolu

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Z Opola
Jelenie biegały po Opolu. Podobno. Pierwsza rzecz o jakiej pomyślałem to… radni PO. Ale jednak się myliłem.

Czerwona Sorbona-Uniwersytet Opolski. To bardzo dobra nazwa, która powoli staje się folwarkiem Stanisława Nicieji. Jak można zorganizować konwencje partyjną na państwowej uczelni wyższej? Przypomnę, tylko, że 18 stycznie SLD zrobiło to na UO.

Dlatego też radni SLD nie mieli czasu i zmałpowali projekt uchwały dotyczący żłobków w Opolu napisany przez ówczesnych radnych PiS a obecnie PO. Bardzo nieładnie. Cóż, widać, że w SLD są same nieroby.

Posłanka z Kędzierzyna Brygida Kolęda-Łabuś (PO) powiedziała,że chce być szeregowym działaczem w partii. No tak, jak się jest szeregowym posłem to działaczem też wypada być szeregowym. Pani poseł stać na czele, to wielka odpowiedzialność, jak dobrze, że Pani o tym wie i się nie wychyla.

Opole jako lider ma wziąć na swoje barki budowę parku technologicznego, który będzie kosztował 42 mln złotych. Budowa ma trwać 3 lata. Biedny prezydent… Ryszard Zembaczyński nie zmruży oka przez tyle czasu. Potem i tak wszystko na koniec okaże się problemowe, ale to już nie będzie jego sprawa…

Z Kraju

Taką rząd stworzył ustawę, że jego pupil Jurek Owsiak nie może podarować sprzętu dla szpitali. Jak knocić to po całości. Pacjentów spuścić w kanał, lekarzy, farmaceutów, teraz trzeba czekać i przekształcać na gwałt wszystko bo ucierpią małe dzieci.

Prezydent Komorowski powołał na stanowisko podsekretarza stanu w swojej kancelarii Wiceszefa Klubu PO Sławomira Rybickiego. To dowód na to, że Komorowski się wzmacnia. Powoli będzie się odcinał, czekając na bieg wydarzeń. Jeżeli tylko Tusk nie otrzyma żadnego ważnego stanowiska w UE, zapewne zdecyduje się na start w wyborach prezydenckich. Komorowski więc musi mieć zaplecze na wypadek takiej ewentualności i własnego komitetu wyborczego.

Joanna Kluzik-Rostkowska powiedziała, że prawdziwą opozycją jest Leszek Miller. Łomatko! W tej Platformie to się ludziom w głowach przewraca.

Adam Bielan ożenił się. Gratulacje! Świadkiem na ślubie był Misio Kamiński. No to z powrotu do PiS nici. Prezes nigdy tego mu nie wybaczy.

Autor: Łukasz Żygadło

 1. PSD
  | ID: 803a897a | #1

  Aśce od kasy we łbie się POje..ło.
  Najpierw załozyła Pieniądz Jest Najważniejszy ,POtem się sprzedała i POszła do KC PZPO.
  Rybniccy POmyleńcy POdobno nie byli zadowoleni z woli Rudego 102 który zrobił z niej „jedynkę”.
  Aśka mówi tak POnieważ kieruje się prymitywną zemstą na Jarku. Ja się Jarkowi nie dziwię że ich wywalił, no bo jak można schować się w kanciapie na kilka dni przed wyborami i szeptać do swoich PJoNków że więcej już się nic nie da zrobić „Musimy zdobyć jak najlepszy wynik”. To były wybory które według pewnych analityków można było wygrać.

Komentarze są zamknięte